FK22X5R1E156M
FK22X5R1E156M TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 15UF 25V X5R RADIAL
на замовлення 888 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 15uF 25volts X5R +/-20%.
Інші пропозиції FK22X5R1E156M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK22X5R1E156M FK22X5R1E156M Виробник : TDK eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 15uF 25volts X5R +/-20%