Продукція > TDK CORPORATION > FK22X7R1E685KN000
FK22X7R1E685KN000
FK22X7R1E685KN000 TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 6.8UF 25V X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.295" L x 0.157" W (7.50mm x 4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 6.8 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 6.8UF 25V X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.295" L x 0.157" W (7.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 6.8 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK22X7R1E685KN000 FK22X7R1E685KN000 Виробник : TDK eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 6.8uF 25V X7R 10%