FK22X7R1H475K
FK22X7R1H475K TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 4.7UF 50V X7R RADIAL
на замовлення 3602 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 4.7uF 50volts X7R +/-10%.
Інші пропозиції FK22X7R1H475K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK22X7R1H475K FK22X7R1H475K Виробник : TDK eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 4.7uF 50volts X7R +/-10%