Продукція > TDK CORPORATION > FK22X7R2E154KN000
FK22X7R2E154KN000
FK22X7R2E154KN000 TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.15UF 250V X7R RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.15uF 250volts X7R 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK22X7R2E154KN000 FK22X7R2E154KN000 Виробник : TDK eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.15uF 250volts X7R 10%