Продукція > TDK CORPORATION > FK24C0G2A332JN006
FK24C0G2A332JN006
FK24C0G2A332JN006 TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3300PF 100V C0G RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.098" W (4.50mm x 2.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Capacitance: 3300 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 100V C0G RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.098" W (4.50mm x 2.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Capacitance: 3300 pF.