FK24X5R0J106K
FK24X5R0J106K TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R RADIAL
на замовлення 1246 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 10uF 6.3volts X5R 10% 5.0mm L/S.
Інші пропозиції FK24X5R0J106K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK24X5R0J106K FK24X5R0J106K Виробник : TDK eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 10uF 6.3volts X5R 10% 5.0mm L/S