Продукція > TDK CORPORATION > FK28C0G1H152JN000
FK28C0G1H152JN000
FK28C0G1H152JN000 TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1500PF 50V C0G RADIAL
на замовлення 1973 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Ceramic 0.0015uF 50V C0G 5% Radial 5mm 125°C Bulk.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK28C0G1H152JN000 FK28C0G1H152JN000 Виробник : TDK leadmlcc_conventional_fk_en.pdf Cap Ceramic 0.0015uF 50V C0G 5% Radial 5mm 125°C Bulk