FK4B01100L1
FK4B01100L1 Panasonic
FK4B01100L_E-1391689.pdf
Виробник: Panasonic
MOSFET SM CSP SNGL N-CH MOSFET 0.8x0.8x0.1mm
на замовлення 980 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 12V 3.4A XLGA004, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-XFLGA, CSP, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 3.4A (Ta), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 30mOhm @ 1.5A, 4.5V, Power Dissipation (Max): 360mW (Ta), Vgs(th) (Max) @ Id: 1V @ 236µA, Supplier Device Package: XLGA004-W-0808-RA01, Part Status: Obsolete, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 1.5V, 4.5V, Vgs (Max): ±8V, Drain to Source Voltage (Vdss): 12 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 5.8 nC @ 4.5 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 275 pF @ 10 V.
Інші пропозиції FK4B01100L1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK4B01100L1 FK4B01100L1 Виробник : Panasonic Electronic Components FK4B01100L1_Spec.pdf Description: MOSFET N-CH 12V 3.4A XLGA004
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-XFLGA, CSP
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 3.4A (Ta)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 30mOhm @ 1.5A, 4.5V
Power Dissipation (Max): 360mW (Ta)
Vgs(th) (Max) @ Id: 1V @ 236µA
Supplier Device Package: XLGA004-W-0808-RA01
Part Status: Obsolete
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 1.5V, 4.5V
Vgs (Max): ±8V
Drain to Source Voltage (Vdss): 12 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 5.8 nC @ 4.5 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 275 pF @ 10 V