Продукція > AIPUPOWER > FK6-18S15E2C3
FK6-18S15E2C3
FK6-18S15E2C3 AIPUPOWER
DC_FK6-18S15E2C3_0001.pdf
Виробник: AIPUPOWER
Код виробника: FK6-18S15E2C3 RoHS Regulated DC/DC Converter, 6W, 400mA, Vin 9?36V, Vout 15V, Viso 1600VDC, EFF 87% Zamiennik dla: AM6GH-2415SZ; URB2415S-6WR3; Converters AC/DC and DC/DC
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: FK6-18S15E2C3 RoHS Regulated DC/DC Converter, 6W, 400mA, Vin 9?36V, Vout 15V, Viso 1600VDC, EFF 87% Zamiennik dla: AM6GH-2415SZ; URB2415S-6WR3; Converters AC/DC and DC/DC, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK6-18S15E2C3 Виробник : AIPUPOWER Regulated DC/DC Converter, 6W, 400mA, Vin 9?36V, Vout 15V, Viso 1600VDC, EFF 87% Zamiennik dla: AM6GH-2415SZ; URB2415S-6WR3; FK6-18S15E2C3 DC FK6-18S15E2C3
кількість в упаковці: 3 шт
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 9 шт:
FK6-18S15E2C3 Виробник : AIPUPOWER DC_FK6-18S15E2C3_0001.pdf Код виробника: FK6-18S15E2C3 RoHS Regulated DC/DC Converter, 6W, 400mA, Vin 9?36V, Vout 15V, Viso 1600VDC, EFF 87% Zamiennik dla: AM6GH-2415SZ; URB2415S-6WR3; Converters AC/DC and DC/DC