FL3215T-220K
FL3215T-220K TDK Corporation
FL3215%20Product%20Specification.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 440MA 700 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції FL3215T-220K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FL3215T-220K FL3215T-220K Виробник : TDK Corporation FL3215%20Product%20Specification.pdf Description: FIXED IND 22UH 440MA 700 MOHM
товару немає в наявності