FL3215T-330K
FL3215T-330K TDK Corporation
FL3215%20Product%20Specification.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 33UH 340MA 1.1 OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції FL3215T-330K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FL3215T-330K FL3215T-330K Виробник : TDK Corporation FL3215%20Product%20Specification.pdf Description: FIXED IND 33UH 340MA 1.1 OHM SMD