FL3215T-680K
FL3215T-680K TDK Corporation
FL3215%20Product%20Specification.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 68UH 240MA 2.3 OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції FL3215T-680K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FL3215T-680K FL3215T-680K Виробник : TDK Corporation FL3215%20Product%20Specification.pdf Description: FIXED IND 68UH 240MA 2.3 OHM SMD