FL37S2-32.768N06LLDTK
FL37S2-32.768N06LLDTK Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
3437S.pdf
Виробник: Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Description: TUNING FORK,7531, 32.768KHZ,6PF,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Cylindrical Can, Radial
Load Capacitance: 6pF
Size / Dimension: 0.295" L x 0.122" W (7.50mm x 3.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 65 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
на замовлення 22450 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TUNING FORK,7531, 32.768KHZ,6PF,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Cylindrical Can, Radial, Load Capacitance: 6pF, Size / Dimension: 0.295" L x 0.122" W (7.50mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 65 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FL37S2-32.768N06LLDTK FL37S2-32.768N06LLDTK Виробник : Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 3437S.pdf Description: TUNING FORK,7531, 32.768KHZ,6PF,
Packaging: Strip
Load Capacitance: 6pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz