FL38T2-32.768-NTLLLDTK
FL38T2-32.768-NTLLLDTK Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
20220607110132774.pdf
Виробник: Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Cylindrical Can, Radial
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.315" L (3.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.323" (8.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 30 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Cylindrical Can, Radial, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.315" L (3.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.323" (8.20mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 30 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FL38T2-32.768-NTLLLDTK FL38T2-32.768-NTLLLDTK Виробник : Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 20220607110132774.pdf Description: CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF TH
Packaging: Strip
Load Capacitance: 12.5pF
Mounting Type: Through Hole
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz