FLAB36H0606KF
FLAB36H0606KF KYOCERA AVX Components
fla.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 60uF 330V PP 10%( 50 X 125mm) Stud Mount Aluminum Cylindrical Can 0.0054 Ohm 85°C Bulk
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 60UF 10% 330VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Height - Seated (Max): 5.000" (127.00mm), Capacitance: 60 µF, Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm).
Інші пропозиції FLAB36H0606KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FLAB36H0606KF FLAB36H0606KF Виробник : KYOCERA AVX FLA.pdf Description: CAP FILM 60UF 10% 330VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 330V
Height - Seated (Max): 5.000" (127.00mm)
Capacitance: 60 µF
Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm)
товару немає в наявності
FLAB36H0606KF Виробник : KYOCERA AVX FLA-3162731.pdf Film Capacitors 330V 60uF 10%