FLBB6L1096K03
FLBB6L1096K03 KYOCERA AVX Components
261flb.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 109uF 440VAC PP 10% (85 X 265mm) Stud Mount Aluminum Cylindrical Can 85°C Box
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85322500
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
на замовлення 8 шт:
Кількість Ціна
FLBB6L1096K03 FLBB6L1096K03 Виробник : AVX FLB-776929.pdf Film Capacitors 440volts 10% 3 x 109.0 uF