Продукція > FLC > FLC10-200B
FLC10-200B
en.CD00001213.pdf
Код товару: 181371
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FLC10-200B FLC10-200B Виробник : STMicroelectronics 390cd00001213.pdf Thyristor Surge Protection Devices 200V 3-Pin(2+Tab) DPAK Tube
на замовлення 3000 шт:
Кількість Ціна
FLC10-200B FLC10-200B Виробник : STMicroelectronics FLC10.pdf Category: Thyristors - others
Description: Thyristor: FLC; 240A; DPAK; SMD; 200÷250V; tube
Type of thyristor: FLC
Max. load current: 240A