FLF3215T-100M
FLF3215T-100M
FLF3215T_Rev2009.pdf
Код товару: 59745
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FLF3215T-100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FLF3215T-100M FLF3215T-100M Виробник : TDK Corporation FLF3215T_Rev2009.pdf Description: FIXED IND 10UH 900MA 240MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 240mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 25MHz
Current - Saturation (Isat): 700mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.065" (1.65mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 900 mA