FLF3215T-101M
FLF3215T-101M TDK Corporation
FLF3215T_Rev2009.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 100UH 280MA 2.4OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.4Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 1MHz
Frequency - Self Resonant: 6MHz
Current - Saturation (Isat): 200mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.065" (1.65mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 280 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 280MA 2.4OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.4Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 1MHz, Frequency - Self Resonant: 6MHz, Current - Saturation (Isat): 200mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.065" (1.65mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 280 mA.
Інші пропозиції FLF3215T-101M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FLF3215T-101M FLF3215T-101M Виробник : TDK Corporation FLF3215T_Rev2009.pdf Description: FIXED IND 100UH 280MA 2.4OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 40 @ 1MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 280 mA