FLF3215T-1R0N
FLF3215T-1R0N TDK Corporation
FLF3215T_Rev2009.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 2.35A 30 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції FLF3215T-1R0N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FLF3215T-1R0N FLF3215T-1R0N Виробник : TDK Corporation FLF3215T_Rev2009.pdf Description: FIXED IND 1UH 2.35A 30 MOHM SMD
товару немає в наявності