FLF3215T-470M
FLF3215T-470M TDK Corporation
FLF3215T_Rev2009.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 47UH 430MA 1.08OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції FLF3215T-470M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FLF3215T-470M FLF3215T-470M Виробник : TDK Corporation FLF3215T_Rev2009.pdf Description: FIXED IND 47UH 430MA 1.08OHM SMD