FLHTF125A115
FLHTF125A115 Hammond Manufacturing
flh
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: FAN HEATER 125W 120V 5.5X4X5.3"
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.30" L x 4.00" W x 5.50" H (134.6mm x 101.6mm x 139.7mm)
Voltage - Input: 120VAC
Type: Heating Unit
Specifications: Heater, 125W
на замовлення 190 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN HEATER 125W 120V 5.5X4X5.3", Packaging: Box, Size / Dimension: 5.30" L x 4.00" W x 5.50" H (134.6mm x 101.6mm x 139.7mm), Voltage - Input: 120VAC, Type: Heating Unit, Specifications: Heater, 125W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FLHTF125A115 FLHTF125A115 Виробник : Hammond Manufacturing flh.pdf Racks & Rack Cabinet Accessories 125W Heater, 115V w/Tstat