FLHTF125A230
FLHTF125A230 Hammond Manufacturing
flh
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: FAN HEATER 125W 240V 5.5X4X5.3"
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.30" L x 4.00" W x 5.50" H (134.6mm x 101.6mm x 139.7mm)
Voltage - Input: 240VAC
Type: Heating Unit
Specifications: Heater, 125W
Part Status: Active
на замовлення 17 шт:
Написати відгук
Description: FAN HEATER 125W 240V 5.5X4X5.3", Packaging: Box, Size / Dimension: 5.30" L x 4.00" W x 5.50" H (134.6mm x 101.6mm x 139.7mm), Voltage - Input: 240VAC, Type: Heating Unit, Specifications: Heater, 125W, Part Status: Active.
Інші пропозиції FLHTF125A230
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FLHTF125A230 FLHTF125A230 Виробник : Hammond Manufacturing flh.pdf Racks & Rack Cabinet Accessories 125W Heater, 230V w/Tstat