FLHTF400A115
FLHTF400A115 Hammond Manufacturing
flh
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: FAN HEATER 400W 120V 7.5X4X5.3"
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.30" L x 4.00" W x 7.50" H (134.6mm x 101.6mm x 190.5mm)
Voltage - Input: 120VAC
Type: Heating Unit
Specifications: Heater, 400W
Part Status: Active
на замовлення 99 шт:
Написати відгук
Description: FAN HEATER 400W 120V 7.5X4X5.3", Packaging: Box, Size / Dimension: 5.30" L x 4.00" W x 7.50" H (134.6mm x 101.6mm x 190.5mm), Voltage - Input: 120VAC, Type: Heating Unit, Specifications: Heater, 400W, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FLHTF400A115 FLHTF400A115 Виробник : Hammond Manufacturing flh.pdf Racks & Rack Cabinet Accessories 400W Heater, 115V w/Tstat
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FLHTF400A115 FLHTF400A115 Виробник : Hammond Manufacturing flh Description: FAN HEATER 400W 120V 7.5X4X5.3"
Packaging: Box
Voltage - Input: 120VAC
Type: Heating Unit
Specifications: Heater, 400W