FLHTF800A115
FLHTF800A115 Hammond Manufacturing
flh
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: FAN HEATER 800W 120V 7.5X4X5.3"
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.30" L x 4.00" W x 7.50" H (134.6mm x 101.6mm x 190.5mm)
Voltage - Input: 120VAC
Type: Heating Unit
Specifications: Heater, 800W
Part Status: Active
на замовлення 93 шт:
Написати відгук
Description: FAN HEATER 800W 120V 7.5X4X5.3", Packaging: Box, Size / Dimension: 5.30" L x 4.00" W x 7.50" H (134.6mm x 101.6mm x 190.5mm), Voltage - Input: 120VAC, Type: Heating Unit, Specifications: Heater, 800W, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FLHTF800A115 FLHTF800A115 Виробник : Hammond Manufacturing flh-1389601.pdf Racks & Rack Cabinet Accessories 800W Heater, 115V w/Tstat