FLHTF800A230
FLHTF800A230 Hammond Manufacturing
flh.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: FAN HEATER 800W 240V 7.5X4X5.3"
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.30" L x 4.00" W x 7.50" H (134.6mm x 101.6mm x 190.5mm)
Voltage - Input: 240VAC
Type: Heating Unit
Specifications: Heater, 800W
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: FAN HEATER 800W 240V 7.5X4X5.3", Packaging: Box, Size / Dimension: 5.30" L x 4.00" W x 7.50" H (134.6mm x 101.6mm x 190.5mm), Voltage - Input: 240VAC, Type: Heating Unit, Specifications: Heater, 800W, Part Status: Active.