Продукція > BIVAR > FLP25-1.950
FLP25-1.950
FLP25-1.950 Bivar
d.ashxf2fportals2f02fproducts2fflp25-xx.x.pdf
Виробник: Bivar
Light Pipe, Flexible, 2mm. Fiber Optic Core, 7mm. Dia. Low Profile Lens, 1.95in. length
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Light Pipes Light Pipe, Flexible, 2mm. Fiber Optic Core, 7mm. Dia. Low Profile Lens, 1.95in. Length.
Інші пропозиції FLP25-1.950
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FLP25-1.950 Виробник : Bivar Inc. FLP25-XX.X.pdf Description: LIGHT PIPE LENS CAP ASSY
товару немає в наявності
FLP25-1.950 FLP25-1.950 Виробник : Bivar FLP25_XX_X-2930403.pdf LED Light Pipes Light Pipe, Flexible, 2mm. Fiber Optic Core, 7mm. Dia. Low Profile Lens, 1.95in. Length