Продукція > BIVAR > FLP25-10.0
FLP25-10.0
FLP25-10.0 Bivar
pgurl_2602279075643000.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipe Round Vertical Clear Flexible Bag
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FLEXIBLE LIGHT PIPE, Packaging: Bag, Color: Clear, Type: Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic, Configuration: Single, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 7mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FLP25-10.0 FLP25-10.0 Виробник : Bivar Inc. FLP25-XX.X.pdf Description: FLEXIBLE LIGHT PIPE
Packaging: Bag
Color: Clear
Type: Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic
Configuration: Single
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 7mm
на замовлення 520 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
FLP25-10.0 FLP25-10.0 Виробник : Bivar FLP25_XX_X-2930403.pdf LED Light Pipes Flex Light Pipe 7mm Round Lens