Продукція > BIVAR > FLP25-2.375
FLP25-2.375
FLP25-2.375 Bivar
d.ashxf2fportals2f02fproducts2fflp25-xx.x.pdf
Виробник: Bivar
Light Pipe, Flexible, 2mm. Fiber Optic Core, 7mm. Dia. Low Profile Lens, 2.375in. length
Написати відгук