FLRY-B0.35-BK/1
Код товару: 199125
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FLRY-B0.35-BK/1 FLRY-B0.35-BK/1 Виробник : BQ CABLE FLRY_EN.pdf Category: Car Instalation Cables
Description: Wire; FLRY-B; 1x0.35mm2; stranded; Cu; PVC; black; 60V; Class: 5
Type of wire: assembly
Kind of wire: FLRY-B
Cable structure: 1x0.35mm2
Core structure: stranded
Kind of core: Cu
Number of cores: 1
Core section: 0.35mm2
Wire insulation material: PVC
Insulation colour: black
Rated voltage: 60V
Operating temperature: -40...105°C
Flexibility class: 5
CPR standard: no classification
Conform to the norm: ECE R-118
Cable external diameter: 1.2...1.4mm
на замовлення 47 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
З цим товаром купують
Ізоляційна стрічка тканинна лавсанова 19mm*25m, колір: чорний Certoplast 525 SE
14 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Certoplast
Ізоляційні матеріали
Група: Стрічки ізоляційні
Розмір: Ш = 19мм, Д = 25м
Матеріал: Лавсан
Колір: чорний
у наявності: 357 рул
8 рул - РАДІОМАГ-Київ
330 рул - РАДІОМАГ-Львів
7 рул - РАДІОМАГ-Харків
12 рул - РАДІОМАГ-Дніпро
очікується: 260 рул
Кількість Ціна
FLRY-B0.35-YL жовтий провід
2 Додати до обраних Обраний товар
flry-b-2datasheet.pdf
FLRY-B0.35-YL жовтий провід
Виробник: BQ Cable
Кабель, провід, шлейф, мережеві шнури > Провода монтажні
Група: Провід монтажний
Розріз, мм.кв: 0,35 mm²
К-сть жил: багатожильний
Матеріал жил: мідь
Ізоляція (матеріал): ПВХ
Колір: жовтий
Опис: Монтажний провід багатожильний, матеріал оболонки: ПВХ. Номінальна напруга: 60В, зовнішній діаметр: ~1,4мм, робоча температура: -40...105°C.
у наявності: 6 м
6 м - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 2
FLRY-B0.35-RD червоний провід
3 Додати до обраних Обраний товар
flry-b-2datasheet.pdf
FLRY-B0.35-RD червоний провід
Виробник: BQ Cable
Група: Провід монтажний
Розріз, мм.кв: 0,35 mm²
К-сть жил: багатожильний
Матеріал жил: мідь
Ізоляція (матеріал): ПВХ
Колір: червоний
у наявності: 287 м
208 м - склад
72 м - РАДІОМАГ-Київ
5 м - РАДІОМАГ-Львів
FLRY-B0.35-BL синій провід
FLRY-B0.35-BL синій провід
Розріз, мм.кв: 0,35 mm²
Колір: синій