FLXR2CTP12
FLXR2CTP12 Visual Communications Company - VCC
FLXR%20Series.pdf
Виробник: Visual Communications Company - VCC
Description: RUGGD FLEX LIGHTPIPE CLR 12" CLR
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Panel Mount
Type: Flexible 12" (304.8mm)
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 7.1mm
на замовлення 188 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RUGGD FLEX LIGHTPIPE CLR 12" CLR, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Type: Flexible 12" (304.8mm), Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 7.1mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FLXR2CTP12 FLXR2CTP12 Виробник : VCC vcclite.com_pdf-FLXR-1064961.pdf LED Light Pipes RUGGED FLX LIGHTPIPE CLR FINISH 12" CLR