FM30R080P
FM30R080P Cincon Electronics Co. LTD
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: LINE FILTER 80VDC 30A TH
Packaging: Box
Filter Type: DC
Mounting Type: Through Hole
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: PC Pin
Applications: Converter
Approval Agency: CE
Voltage - Rated DC: 80V
Current: 30 A
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 80VDC 30A TH, Packaging: Box, Filter Type: DC, Mounting Type: Through Hole, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: PC Pin, Applications: Converter, Approval Agency: CE, Voltage - Rated DC: 80V, Current: 30 A.