FM3CA2219-24
FM3CA2219-24 Fairview Microwave
FM3CA2219-24.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: 1553 TRB 3-SLOT PLUG TO BLUNT CU
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: TRB to Cable
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
1st Connector: TRB Plug
2nd Connector: Cable (Round)
Frequency - Max: 400 MHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1553 TRB 3-SLOT PLUG TO BLUNT CU, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 24.00" (609.60mm), Style: TRB to Cable, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, 1st Connector: TRB Plug, 2nd Connector: Cable (Round), Frequency - Max: 400 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms.