FMC00016-48
FMC00016-48 Fairview Microwave
FMC00016-48.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CABLE SMA TO SMA 4'
Packaging: Bag
Color: Tan
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Jack
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CABLE SMA TO SMA 4', Packaging: Bag, Color: Tan, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Jack, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.