FMC00097-36
FMC00097-36 Fairview Microwave
FMC00097-36.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL BNC TO SMA 36"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: BNC to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Cable Type: RG-58C
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 4 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL BNC TO SMA 36", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 36.00" (914.40mm), Style: BNC to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Cable Type: RG-58C, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Інші пропозиції FMC00097-36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FMC00097-36 FMC00097-36 Виробник : Fairview Microwave FMC00097_36.pdf RF Cable Assemblies SMA Male to BNC Male Cable RG-58 Coax with Heat Shrink in 36 inch length