FMC00110-36
FMC00110-36 Fairview Microwave
FMC00110-36.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: LOW LOSS SMA MALE TO N MALE CABL
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: SMA to N-Type
Cable Type: LMR 400
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 6 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOW LOSS SMA MALE TO N MALE CABL, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 36.00" (914.40mm), Style: SMA to N-Type, Cable Type: LMR 400, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.