FMC00141-50CM
FMC00141-50CM Fairview Microwave
FMC00141-50CM.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 19.6"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 19.69" (500.00mm)
Style: N-Type to N-Type
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Cable Type: RG-58C
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: N-Type Jack
Frequency - Max: 5 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 19.6", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 19.69" (500.00mm), Style: N-Type to N-Type, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Cable Type: RG-58C, 1st Connector: N-Type Plug, 2nd Connector: N-Type Jack, Frequency - Max: 5 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.