FMC00159-24
FMC00159-24 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL BNC TO N-TYPE 24"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: BNC to N-Type
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Cable Type: RG-58C
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: N-Type Plug, Right Angle
Frequency - Max: 1 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL BNC TO N-TYPE 24", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: BNC to N-Type, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Cable Type: RG-58C, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Right Angle, Frequency - Max: 1 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Інші пропозиції FMC00159-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FMC00159-24 FMC00159-24 Виробник : Fairview Microwave FMC00159_24.pdf RF Cable Assemblies RA N Male to BNC Male Cable RG-58 Coax with Heat Shrink in 24 inch length