FMC00232-24
FMC00232-24 Fairview Microwave
FMC00232.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL SMA TO SMP 24"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: SMA to SMP
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Cable Type: RG-174
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMP Jack, Right Angle
Frequency - Max: 1 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 649 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMP 24", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: SMA to SMP, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Cable Type: RG-174, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMP Jack, Right Angle, Frequency - Max: 1 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.