FMC00261-24
FMC00261-24 Fairview Microwave
FMC00261-24.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL SMA TO SMA 24"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: LMR 100
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Jack
Frequency - Max: 5.8 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMA 24", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: LMR 100, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Jack, Frequency - Max: 5.8 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.