FMC00293-48
FMC00293-48 Fairview Microwave
FMC00293-48.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CABLE BNC TO BNC 4'
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Cable Type: RG-223
1st Connector: BNC Plug, Right Angle
2nd Connector: BNC Jack
Frequency - Max: 12.4 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
на замовлення 196 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CABLE BNC TO BNC 4', Packaging: Bag, Color: Black, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: BNC to BNC, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Cable Type: RG-223, 1st Connector: BNC Plug, Right Angle, 2nd Connector: BNC Jack, Frequency - Max: 12.4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.