FMC00310-48
FMC00310-48 Fairview Microwave
FMC00310-48.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL 7/16 DIN TO 7/16 DIN 4'
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: 7/16 DIN to 7/16 DIN
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: LMR 240
1st Connector: 7/16 Plug
2nd Connector: 7/16 Plug
Frequency - Max: 5.8 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL 7/16 DIN TO 7/16 DIN 4', Packaging: Bag, Color: Black, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: 7/16 DIN to 7/16 DIN, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: LMR 240, 1st Connector: 7/16 Plug, 2nd Connector: 7/16 Plug, Frequency - Max: 5.8 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.