FMC00328-50CM
FMC00328-50CM Fairview Microwave
FMC00328-50CM.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL SMP TO TNC 19.6"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 19.69" (500.00mm)
Style: SMP to TNC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: LMR 100
1st Connector: SMP Jack, Right Angle
2nd Connector: TNC Jack
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Написати відгук
Description: COAX CBL SMP TO TNC 19.6", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 19.69" (500.00mm), Style: SMP to TNC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: LMR 100, 1st Connector: SMP Jack, Right Angle, 2nd Connector: TNC Jack, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.