FMC00394-50CM
FMC00394-50CM Fairview Microwave
FMC00394-50CM.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL SMA TO SMP 19.6"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 19.69" (500.00mm)
Style: SMA to SMP
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Cable Type: LMR 100
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: SMP Jack, Right Angle
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMP 19.6", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 19.69" (500.00mm), Style: SMA to SMP, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Cable Type: LMR 100, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: SMP Jack, Right Angle, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.