FMC00447-24
FMC00447-24 Fairview Microwave
FMC00447-24.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL SMA TO TNC 24"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: SMA to TNC
Cable Type: LMR 240
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: TNC Plug
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 421 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO TNC 24", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: SMA to TNC, Cable Type: LMR 240, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: TNC Plug, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.