FMC00649-24
FMC00649-24 Fairview Microwave
FMC00649-24.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL SMP TO SMP 24"
Packaging: Bag
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: SMP to SMP
Cable Type: Hand Formable .047
1st Connector: SMP Jack
2nd Connector: SMP Jack, Right Angle
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SMP TO SMP 24", Packaging: Bag, Length: 24.00" (609.60mm), Style: SMP to SMP, Cable Type: Hand Formable .047, 1st Connector: SMP Jack, 2nd Connector: SMP Jack, Right Angle, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.