FMC0101143LF-24
FMC0101143LF-24 Fairview Microwave
FMC0101143LF-24.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"
Packaging: Bag
Color: Tan
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: N-Type to N-Type
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Cable Type: RG-142
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 8 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24", Packaging: Bag, Color: Tan, Length: 24.00" (609.60mm), Style: N-Type to N-Type, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Cable Type: RG-142, 1st Connector: N-Type Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Frequency - Max: 8 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.