FMC0102143-12
FMC0102143-12 Fairview Microwave
FMC0102143-12.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL SMA TO N-TYPE 12"
Packaging: Bag
Color: Beige
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMA to N-Type
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Cable Type: RG-142
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 5 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 249 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO N-TYPE 12", Packaging: Bag, Color: Beige, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMA to N-Type, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Cable Type: RG-142, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Frequency - Max: 5 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.