FMC0102315-60
FMC0102315-60 Fairview Microwave
FMC0102315-60.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL SMA TO N-TYPE 5'
Packaging: Bag
Color: Tan
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: SMA to N-Type
Operating Temperature: -65°C ~ 165°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO N-TYPE 5', Packaging: Bag, Color: Tan, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: SMA to N-Type, Operating Temperature: -65°C ~ 165°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.