FMC0103058-72
FMC0103058-72 Fairview Microwave
FMC0103058-72.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL N-TYPE TO TNC 6'
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 72.0" (1.8m) 6.0'
Style: N-Type to TNC
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Cable Type: RG-58
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: TNC Plug
Frequency - Max: 1 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL N-TYPE TO TNC 6', Packaging: Bag, Color: Black, Length: 72.0" (1.8m) 6.0', Style: N-Type to TNC, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Cable Type: RG-58, 1st Connector: N-Type Plug, 2nd Connector: TNC Plug, Frequency - Max: 1 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Інші пропозиції FMC0103058-72
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FMC0103058-72 FMC0103058-72 Виробник : Fairview Microwave FMC0103058-72.pdf RF Cable Assemblies N Male (Plug) to TNC Male (Plug) Cable RG-58 Coax Up To 1 GHz, 1.35 VSWR in 72 Inch